info@reefindustrial.com
/
03136252000

واحد اجرایی

این واحد با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته ترافیکی و به خدمت گرفتن متخصصین کارآزموده و با استفاده از دانش فنی و مهندسی ترافیک، آماده ارائه کلیه خدمات ترافیکی همچون : اجرا براساس استانداردهای ایرانی و بین المللی (خطوط محوری، نصب علائم کف جاده ای ، پوشش های ضدلغزش، پوشش های ضد یخ مخصوص جاده و خیابان و...) می باشد. شرکت ریف ایران در اکثر استان های کشورعملیات اجرای خط کشی را به انجام رسانیده است.

اکیپ های اجرایی رنگهای ترافیکی

اکیپ های اجرایی رنگهای ترافیکی

اجرای رنگهای ترافیکی ( گرم ، سرد ، دوجزئی، )- علائم افقی پریفاب و نصب علائم چشم گربه ای و چشم ببری

اکیپ های اجرایی رنگهای صنعتی

اکیپ های اجرایی رنگهای صنعتی

اجرای انواع رنگهای صنعتی (اپوکسی ، پلی اورتان ، سیلیکونی ، کوره ای ، آلکیدی و...)

اکیپ های اجرای کفپوش های صنعتی

اکیپ های اجرای کفپوش های صنعتی

اجرای انواع پوشش های اپوکسی مخصوص کف

اکیپ های اجرایی زیباسازی شهری

اکیپ های اجرایی زیباسازی شهری

شامل : دیواره پلها ، شهربازی ها ، پارکها و فضاهای سبز ، نقوش سه بعدی پری فاب و ری لیف

اکیپ اجرایی رنگهای پیش ساخته PREEFAB

اکیپ اجرایی رنگهای پیش ساخته PREEFAB

جهت زیباسازی شهری ، ایمن سازی معابر همچون باند فرودگاه ، مدارس و ...

طراحی و نظارت

طراحی و نظارت

این واحد با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب ، تجهیزات آزمایشگاهی و با استفاده از استانداردهای ملی و بین المللی ، توانایی ارائه مشاوره...

شیرینی عسل

با استعانت از خداوند متعال ، هميـاري پرسنل و متخصـصين فعال و بهره گيري از توانمندي هاي خود و با استفاده از مرغوبترين مـواد اوليه موجود در کشـور به منظور تامين نيـازهاي روز افزون، با اهـدافي از پيش تعييـن شده، به صورت مجموعه اي منسجم و يکپارچه، فعاليت خود را آغاز نمود.

شيريني نارگيلي
يکي از راه هاي متفاوت و عالي در تهيه شيريني نارگيلي خوشمزه، تهيه اين شيريني بدون استفاده از فر و به صورت پفکي است. در اين مطلب طرز تهيه شيريني نارگيلي بدون فر را به عنوان يک شيريني خانگي فوق العاده به شما همراهان عزيز پيشنهاد مي کنيم.
شيريني دانمارکي
شيريني دانمارکي از انواع شيريني هاي خوشمزه و محبوب است و شما مي توانيد اين نوع شيريني را با رعايت فوت و فن هايي در منزل بپزيد. در طرز تهيه شيريني دانمارکي از آرد و روغن مايع و شير ولرم و پودر خمير مايه و شکر و تخم مرغ و وانيل و زرده تخم مرغ استفاده مي شود.
شيريني فندقي
فندق به دليل خواص بيشماري از قبيل بهبود بيماري هاي همچون ms و سنگ کليه و نقرس، کاهش فشار خون، سلامتي پوست ومو، تنظيم قاعدگي و درد هاي ناشي از قاعدگي در زنان و بسياري موارد ديگر نقش موثري در سلامتي بدن انسان دارد.
زولبيا و باميه خانگي
زولبيا و باميه از انواع شيريني هاي مخصوص ماه مبارک رمضان هستند که در بيشتر سفره هاي افطاري ديده مي شوند و اگر شما به پخت شيريني هاي مختلف علاقه مند هستيد بهتر است از تهيه اين شيريني هاي سنتي ايراني در منزل غافل نشويد.
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.