info@reefindustrial.com
/
03136252000
مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ

مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ

مجتمـــع صنایع شیمیایی خودرنگ به عنوان اولین کارخانه مدرن و مکانیزه رنگسازی در شهر گنبدهای فیروزه ای اصفهان تاسیس گردید.
مجتمـــع صنایع شیمیایی خودرنگ  در سال ۱۳۶۲ و در فضــای بالغ بر 15۰۰۰ مترمربع  تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت با استفاده از دانش نوین و تکنولــوژی پیشرفته در زمینه توسعه نظام کیفیت؛استاندارد ملی ایـــــران را برای کلیه محصولات خود اخذ و نیز در سال های متمادی به عنوان واحد نمونه برگزیده شده است.
مجتمـــع صنایع شیمیایی خودرنگ با عضویت در انجمن هــای تحقیقــاتی و علمی بین المللی و داخلی سعی دارد تا تولیدات خود را مطابق با تمامی استـــاندارد های جهـــانی تولید و عرضه نماید.
مشـاورین این شرک ت در واحد مهندسی فروش و آزمایشگـــاه آمادگی دارند شما را در انتخاب سیستم  رنگ ، مشخصـــات فنی و پو شش های مورد نیاز یاری نمایند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتي و شيميايي ريف از بزرگترين مجموعه هاي توليدي در کشور مي باشد که در فضاي بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنايع شيميايي ( توليد رنگ و رزين ، علائم ترافيکي، دانه هاي شيشه اي و پودر هاي سيليکات ) ، حوزه صنعتي ( توليد بشکه و ظروف فلزي) و حوزه فرهنگي ورزشي فعاليت مي نمايد.