info@reefindustrial.com
/
03136252000
گروه صنعتی و شیمیایی ریف به عنوان حامی اصلی نمایشگاه رنگ اصفهان در این رویداد مشارکت نمود

گروه صنعتی و شیمیایی ریف به عنوان حامی اصلی نمایشگاه رنگ اصفهان در این رویداد مشارکت نمود

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان از 26 الی 29 خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.نمایشگاه تخصصی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان از مهم ترین رویدادها در صنعت رنگ و رزین است که مشارکت کنندگان محصولات خود در زمینه تولید انواع رنگ ،رزین ،پوشش های صنعتی ، مواد و قطعات کامپوزیتی ، صنعت آبکاری ،انواع چسب های صنعتی و عمومی ، تجهیزات و ماشین آلات مرتبط را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند. 

این نمایشگاه محل ویژه ای جهت ارائه خدمات و محصولات برای شرکت های مرتبط بوده و شرکت کنندگان از سراسر ایران جهت معرفی جدیدترین محصولات ، خدمات و نوآوری های خود در این نمایشگاه گرد هم می آیند.

 

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از حامیان و مشارکت کنندگان اصلی این نمایشگاه با حضور شرکتهای زیرمجموعه مرتبط با این صنعت شامل شرکت خودرنگ،شرکت پلیمرایران،شرکت ریف ایران و صنایع بشکه سازی مهدی چلیک ، آخرین دستاوردها و خدمات خود را در زمینه تولید انواع رنگ و رزین، دانه های شیشه ای ،پودرهای سیلیکات ، بشکه فولادی و علائم پیش ساخته و اجرای تخصصی پوششهای ترافیکی و صنعتی به بازدیدکندگان ارائه نمود. استقبال گسترده عاملین فروش و نمایندگی ها در غرفه این گروه طی چهار روز بسیار شاخص و قابل توجه بوده است.

ایده پردازی و اجرای خاص غرفه گروه ریف موجب گردید تا این غرفه به عنوان نماد نمایشگاه رنگ و رزین انتخاب و در بخش های مختلف خبری مورد نظر قرار گیرد.

فیلم حضور گروه صنعتی و شیمیایی ریف در یازدهمین نمایشگاه رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.