info@reefindustrial.com
/
03136252000
پایان سال متفاوت در کنار خانواده تلاشگران گروه صنعتی و شیمیایی ریف

پایان سال متفاوت در کنار خانواده تلاشگران گروه صنعتی و شیمیایی ریف

مدیران موفق می دانند که ایجاد صمیمیت میان کارمندان و ایجاد فضای خوب و مفرح  در مجموعه شان موجب بالا رفتن راندمان کاری مجموعه خواهد شد. مجموعه ها همواره تلاش می کنند تا محیطی شاد، آرام و منظم را برای فعالیت کارمندان ایجاد کنند. یکی از راه های رسیدن به این اهداف ، برگزاری جشن پایان سال برای پرسنل و خانواده شان می باشد. 

در این راستا با حمایت مدیریت محترم گروه صنعتی و شیمیایی ریف ،روابط عمومی گروه اقدام به برگزاری جشن پایان سال و ضیافت افطار در روز27 ام اسفندماه سال جاری در تالار ارکیده شهرضا نمود.

در این جشن باشکوه ، کارکنان کارخانجات خودرنگ،پلیمر،ریـف،مهدی چلیک، ایمن ریف و سرای عطار به همراه خانواده های ایشان حضور داشتند تا جشن پایان سال این گروه متفاوت تر از هرسال برگزار گردد.از ساعاتی قبل از شروع مراسم ،محل برگزاری آذین بندی و تدارکات لازم جهت حضور 400 نفر میهمان که اکثریت آنان را کارکنان و خانواده های ساکن شهرضا تشکیل می دادند، مهیا گردید. 

در ابتدای مراسم محمد پیرجمال مدیر روابط عمومی گروه ضمن خوش آمد گویی به ایشان و تشریح فعالیت های گروه در سالی که گذشت ،ابراز امیدواری نمود تا در سال جدید روند رفع مشکلات تولیدکنندگان در کشور بهبود یافته و شاهد برگزاری بیشتر این قبیل برنامه ها باشیم.

در ادامه برنامه گروه موسیقی پاپ به اجرای برنامه پرداخته و قطعات مختلف موسیقی را به سمع و نظر مدعوین رسانده و مورد تشویق حضار قرار گرفتند.

حضور مدیران ارشد گروه آقایان مجید تباشیری ،حمید تباشیری ،عبدالغفار واثقی باعث خوشحالی و تشویق کلیه کارکنان گردید و رییس هیات مدیره گروه ریف ضمن تشکر از ابراز محبت آنان در سخنانی موفقیت های سازمان را در شرایط سخت اقتصادی و بحران های موجود نتیجه همدلی و همراهی تک تک کارکنان و بویژه کارگران زحمت کش گروه ریف دانست.

مجید تباشیری عنوان نمود تلاش تمامی مدیران ارشد سازمان بر آنست که مشکلات هر چه سریعتر رفع و ضمن افزایش راندمان کاری بتوانیم شاهد پیشرفت روزافزون گروه ریف در تمامی جهات باشیم.

اجرای مسابقه بین زوج های حاضر و اهدای جایزه به افراد حاضر با اسامی علی و حسن و همچنین اهدای بسته های آموزشی و فکر به کلیه کودکان و نوجوانان حاضر از دیگر برنامه های این مراسم بود. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.