info@reefindustrial.com
/
03136252000
هجدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوششهای صنعتی و مواد کامپوزیت

هجدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوششهای صنعتی و مواد کامپوزیت

هجدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین،پوششهای صنعتی ،مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری به عنوان بزرگترین رویداد در این حوزه از تاریخ 3 لغایت 6 بهمن ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. این نمایشگاه با حضور بیش از 220 شرکت داخلی و 60 شرکت خارجی از 12 کشور برگزار گردید. در این نمایشگاه بیش از 12000 نفر بازدید کننده حضور داشتند که نمایانگر اهمیت و ارتقا سطح کیفی نمایشگاه مذکور می باشد.
گروه صنعتی و شیمیایی ریف که از مشارکت کنندگان فعال و دایمی این نمایشگاه می باشد ،امسال نیز در فضایی بالغ بر 100 مترمربع در نمایشگاه هجدهم حضور یافته و به معرفی فعالیت ها و دستاوردهای خود پرداخت. این گروه ضمن معرفی شرکت های جدید خود در زمینه تولید رنگهای پیش ساخته و سیلیکات آلومینیوم در این نمایشگاه از محصولات جدیدو فناورانه در زمینه رزین و پوششهای تخصصی کف نیز رونمایی نمود.
از مهم‌ترین شاخصه‌های موجود در کشور که توانسته موجبات رشد ادواری این نمایشگاه را فراهم سازد، وجود مقادیر قابل توجه مواد اولیه موردنیاز صنایع مذکور در داخل کشور بوده، به‌طوریکه فقط۲۰ درصد از مایحتاج این صنعت از خارج از کشور تهیه می‌‌گردد، که امید است با تلاش خردمندانه دست اندرکاران و انجام سرمایه‌گذاری‌های مناسب در بخش‌های تحقیق و توسعه روز به روز از وابستگی کشور به واردات مواد اولیه و ماشین آلات و فناوری از خارج کاسته شده و میزان صادرات محصولات تولید داخل افزایش یابد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.