info@reefindustrial.com
/
03136252000
پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی،خط کشی و ایمنی راهها با حمایت ویژه شرکت صنعتی و شیمیایی ریف برگزار شد.

پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی،خط کشی و ایمنی راهها با حمایت ویژه شرکت صنعتی و شیمیایی ریف برگزار شد.

پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی،خط کشی و ایمنی راهها توسط پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در روزهای 13 و 14 آذرماه سال 97 برگزار گردید. در این همایش پیرو محورهای تازه های علمی و نوآوری ،مهندسی ارزش در ایمنی راه،بهبود ایمنی و رفتارهای ترافیکی ،علایم عمودی و تجهیزات ترافیکی پلیمری،مواد اولیه،خواص و عملکرد رنگ ها و خط کشی ها و مسایل زیست محیطی در رنگ ها و تجهیزات ترافیکی بحث و تبادل نظر گردید.
جایگزین های رنگ ترافیکی ، ماشین آلات و روش های نوین اجرا،پوشش های هوشمند،نانو فناوری،رنگ های ضدسرخوردگی و چرک ناپذیر،آسیب سناسی زنجیرارزش در خط کشی ترافیکی ،شرایط اقلیمی  و انتخاب مواد اولیه مورد استفاده و استانداردسازی و رنگ های آب پایه و عاری از حلال از جمله موضوعات مطرح در این همایش است.
طی روزهای برگزاری همایش و کارگاه های تخصصی،نمایشگاه جنبی نیز با حضور حامیان و سایر شرکت های فعال در این حوزه برگزار گردید. گروه صنعتی و شیمیایی ریف ضمن حمایت ویژه از این رویداد علمی و حضور در نمایشگاه جنبی ،دو کارگاه تخصصی – آشنایی با فناوری جدید تولید رنگهای پیش ساخته و – آشنایی با اجرای رنگهای اسپری دوجزیی و اجرای رنگ های پیش ساخته برای شرکت کنندگان برگزار نمود.
گروه صنعتی و شیمیایی ریف از شرکت های فعال در خصوص تولید انواع رنگهای ترافیکی و اجرای تخصصی این پوششها در کشور می باشد و هرساله پروژه ها و محصولات ویژه ای تولید و عرضه می نماید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.