info@reefindustrial.com
/
03136252000
رنگ گرفتن واژه خودکفایی و خودباوری در بزرگترین مجتمع رنگ و رزین غرب آسیا

رنگ گرفتن واژه خودکفایی و خودباوری در بزرگترین مجتمع رنگ و رزین غرب آسیا

خبر سراسری شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ، شبکه خبر و واحد خبر استان اصفهان در چندین نوبت این عنوان خبری را در سال حمایت از کالای ایرانی پخش نمودند. پیرو الزامات و حمایت های سازمان صدا و سیما از واحدهای تولیدی داخلی و مساعدت ویژه واحد خبر مرکز اصفهان  گزارش مختصری از فعالیت ها،تولیدات و محصولات انحصاری این گروه صنعتی و شیمیایی طی مصاحبه های گوناگون با مدیران ارشد و کارکنان ضبط و در شبکه های مختلف سیما پخش و در مرکز صدای اصفهان نیز عنوان گردید. لازم به ذکر است گروه صنعتی و شیمیایی ریف به عنوان یک هلدینگ شامل شرکت های خودرنگ،پلیمر ایران،ریف ایران،مهدی چلیک رازی،دانه های بلورین ریف،ایمن ریف آریا ،شرکت هایتک سیلیکات ریف،باشگاه فرهنگی ورزشی ریف و مجموعه فرهنگی سرای عطار به عنوان یکی از شرکت های مطرح در صنعت کشور انواع محصولات رنگ،رزین، بشکه فولادی،سیلیکات،گلاسبید و رنگهای پیش ساخته را تولید و فعالیت های عام المنفعه مختلفی نیز دارد.
این گروه در سالهای اخیر تعداد 18 ثبت اختراع انحصاری داشته و برخی از خدمات و محصولات را بصورت انحصاری در کشور تولید و عرضه می نماید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.