info@reefindustrial.com
/
03136252000
حضور گروه ریف در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت

حضور گروه ریف در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت

نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت که بزرگترین رویداد سالیانه حوزه صنعت رنگ و رزین در منطقه خاورمیانه می باشد از تاریخ 18 لغایت 21 آذر ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
 در این دوره از نمایشگاه، تولید کنندگان هجده کشور جهان از جمله آمریکا ، آلمان، اسپانیا، فرانسه ‏, تایوان، هند، چین، کره جنوبی، روسیه، ایتالیا، سوئد، ترکیه، امارات، ی ونان، عراق، افغانستان، آذربایجان ... حضور یافته بودند.
در طول نوزده دوره برگزاری ،این نمایشگاه همواره مورد توجه فعال ترین دست اندرکاران زمینه تخصصی مربوطه قرار گرفته تا ضمن معرفی جدیدترین دستاوردها، بتوانند محصولات و نوآوری های خود را به خاور میانه و بازارهای بزرگتر جهانی ارائه نمایند.
گروه صنعتی و شیمیایی ریف برای شانزدهمین بار در این نمایشگاه حضور یافته و کلیه شرکت های زیرمجموعه نیز به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.تولید انواع رنگ و رزین، انواع سیلیکات ،انواع دانه های شیشه ای ، بشکه و رنگهای پیش ساخته و اجرای تخصصی پوششهای ترافیکی و صنعتی از جمله فعالیت های این گروه می باشد.
مدیر روابط عمومی گروه در بازدید معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت از غرفه این شرکت ضمن بیان مشکلات تولیدکنندگان و عدم حمایت بخش دولتی ،خواستار آن شد تا دولت در پرداخت مطالبات پیمانکاران تسریع نموده و چرخه تولید را در سال رونق تولید پویا و فعال نمایند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.