info@reefindustrial.com
/
03136252000
انتخاب شرکت خودرنگ به عنوان واحد نمونه اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان

انتخاب شرکت خودرنگ به عنوان واحد نمونه اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هر ساله اقدام به بررسی عملکرد شرکت های تولیدی ،صنعتی و خدماتی بر اساس پارامترهای مشخص می نماید.این سازمان ضمن بررسی کیفیت محصولات و یا خدمات شرکتها مواردی همچون ثبت اختراع،ارائه مقالات علمی و تحقیقاتی ،استمرار مدیر کنترل کیفی ،تمدید و ارائه پروانه استاندارد،جذب و استخدام نیروهای فنی در واحدهای مرتبط و... را مبنای انتخاب واحدهای نمونه قرار می دهد.
شرکت خودرنگ  به  عنوان یکی از اولین شرکتهای تولیدکننده رنگ در استان اصفهان ضمن توسعه واحدهای تولید خود و نیز برگزاری دوره های آموزشی متعدد برای پرسنل خود،با تلاش کلیه کارکنان و متخصصین واحدهای تولید،آزمایشگاه،انبار و فروش خود سطح کیفی محصولات خود را ارتقا موفق به کسب عنوان واحد نمونه اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان گردید.
با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت های اعمال شده،مدیر کل اداره استاندارد اصفهان جناب آقای مهندس فرمانی به اتفاق معاونین خود ضمن بازدید از کارخانجات گروه صنعتی و شیمیایی ریف ،لوح تقدیر و تندیس واحد های نمونه را به مدیریت و کارکنان این شرکت اهدا نمودند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.