info@reefindustrial.com
/
03136252000
کارشناسان،متخصصین و تولیدکنندگان برتر در حوزه رنگ و رزین گرد هم آمدند

کارشناسان،متخصصین و تولیدکنندگان برتر در حوزه رنگ و رزین گرد هم آمدند

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با حضور ۱۱۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشورهای چین – ایتالیا و هند در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۷,۵۰۰ مترمربع در سالن های ۵ – ۶ – ۷ – ۸ و ۹ در تاریخ 5 لغایت 8 آذرماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

مشارکت کنندگان محصولات خود در زمینه تولید انواع پوشش های صنعتی، رنگ، رزین، مواد و قطعات کامپوزیتی،ماشین آلات آبکاری، انواع چسب های صنعتی و عمومی، مشاوره فنی و مهندسی و پیمانکاران این حوزه و دیگر محصولات مرتبط با این صنعت را در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

نمایشگاه IPCC بعنوان بزرگترین نمایشگاه پوشش در خاورمیانه و یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در این زمینه در دنیا ،محل ویژه ای جهت ارائه خدمات و محصولات برای شرکت های مرتبط می باشد.گروه صنعتی و شیمیایی ریف از مشارکت کنندگان اصلی این نمایشگاه با حضور شرکتهای زیرمجموعه مرتبط با این صنعت شامل شرکت خودرنگ،پلیمر،ریف ایران،مهدی چلیک و ایمن ریف آریا آخرین دستاوردها و خدمات خود را به بازدیدکندگان ارائه نمود.

حضور مقامات و مسئولین نهاد ریاست جمهوری،نخبگان دانشگاهی ،اساتید محترم دانشگاه های پلی تکنیک و صنعتی شریف،اعضا کانون هماهنگی دانش،صنعت و بازار رنگ و رزین ، انجمن های علمی رنگ و کامپوزیت و استقبال گسترده عاملین فروش و نمایندگی ها در غرفه این گروه طی چهار روز بسیار شاخص و قابل توجه بوده است.

نمایشگاه امسال نویدبخش ارتباطات خوب این گروه جهت صادرات محصولات به کشورهای پاکستان،ارمنستان ،ترکیه و نیز عراق بوده است و امید است تا پیرو جلسات تجاری برگزار شده شاهد این رویه در آینده نزدیک باشیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از بزرگترین مجموعه های تولیدی در کشور می باشد که در فضای بالغ بر 120 هزار مترمربع در حوزه صنایع شیمیایی ( تولید رنگ و رزین ، علائم ترافیکی، دانه های شیشه ای و پودر های سیلیکات ) ، حوزه صنعتی ( تولید بشکه و ظروف فلزی) و حوزه فرهنگی ورزشی فعالیت می نماید.